• Allfarm Genetik

  Alta Genetics

  Değer Yaratıyoruz

  Yüksek kalibreli boğalardan sperma üretip pazarlamaktan daha fazlasını yapıyoruz. Her çiftliğin bireysel ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamaya çalışarak çiftçiler için değer yaratmayı hedefliyoruz. Yenilikçi genetik programlarımız ve üreme hizmetlerimiz çiftlik seviyesinde fark yaratıyor. Her üreticinin ihtiyaçlarına özel özelleştirilmiş programlar kullanarak, bireysel sürü kârlılığını artırma sözü veriyoruz.

   

  Güven İnşa Ediyoruz

  Güven, vaatlerini yerine getiren en kaliteli ürün ve hizmetleri sağlama temeli üzerine inşa edilmiştir. Her gün bu tür programları ve hizmetleri sağlamayı taahhüt ediyoruz. Eşsiz ürün geliştirme test standartlarımız, dünyadaki en titiz ve doğru standartlardır ve güveninizi kazanma taahhüdümüzün en açık ifadesidir.

   

  Sonuçları Teslim Ediyoruz

  İş tutkusu olan çalışanlarımızın, beklentilerin ötesinde teslimat yapacağına güvenilebilir. Sürü karlılığını en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak yüksek etkili genetik sonuçlar ve stratejiler sunuyoruz. Her çiftliğin üreme performansını iyileştirmek ve genetik yatırımlardan yararlanmak için hizmetler sunuyoruz.

  Dünya çapında birlikte çalıştığımız ilerici çiftlikler için kâr sağlayan ürünlerimiz, programlarımız ve hizmetlerimiz aracılığıyla mükemmelliği sağlama sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz.

 • Allfarm Genetik

  Vas

  Süt endüstrisi ile bir geçmişimiz var. Geçtiğimiz 40 yıl boyunca, tutkuyla önemsediğimiz bir sektör için sürekli olarak yeni çözümlere ve teknolojilere öncülük etmeye kendimizi adadık.

   

  Her gün dünyayı beslemekten asla vazgeçmeyenleri desteklemek için uyanıyoruz ve vazgeçme planımız yok. Çiftlik yönetimi çözümleri için standardı belirliyor ve yeni nesil beklentileri karşılamak için çıtayı yükseltmeye odaklanıyoruz.

   

  Yakın veya uzak, büyük veya küçük fark etmeksizin VAS, süt işletmenizin kalbinde yer alır.

 • Allfarm Genetik

  Peak

  URUS'un bir yan kuruluşu olan PEAK, dünyanın önde gelen sığır genetiği tedarikçisidir.

   

  PEAK, en kârlı genetiği geliştirmede sektöre öncülük ediyor ve dünyadaki en büyük miktarda sığır spermasını üretiyor.

   

  PEAK ekibi genetik, sperma üretimi, kalite kontrol, sığır yönetimi, araştırma ve geliştirme ve çok daha fazlasında uzmanlaşmıştır. Bu kişilerin bilgi ve becerilerini kullanan PEAK, ortakları ve müşterileriyle birlikte dünyanın en güçlü ve karlı süt ve besi sığırlarını yaratır.

 • Allfarm Genetik

  Trans Ova

  Trans Ova Genetics, üstün genetiği ilerletmek ve genişletmek isteyen yetiştiricilere endüstri lideri üreme teknolojileri sağlar.

   

  Trans Ova Genetics, bir sürünün genetik başarısını çoğaltmaya yardımcı olacak süreci anlar. Embriyo transferi, in vitro gebelik, cinsiyeti seçilmiş sperma, genetik koruma ve klonlama gibi üreme teknolojileri, belirli üreme ve üreme hedeflerine ulaşmak isteyen yetiştiriciler için mevcut üreme "araçları" olarak kabul edilir.

   

  Uluslararası düzeyde üstün hayvancılık ve üreme uzmanlığı kaynağı olarak tanınan Trans Ova Genetics, bölgesel merkezler, uydu merkezler ve üreme teknolojilerinin çiftlik içi uygulamalarından oluşan entegre bir sistem sunar.

   

  Veteriner hekimler ve embriyologlardan hayvan bakıcılarına ve müşteri hizmetleri temsilcilerine kadar her bir lokasyon ve ekibi, herhangi bir yetiştirme programında sonuçları çoğaltabilen müşteri hizmetlerine yönelik tutarlı bir taahhüdü paylaşmaktadır.