G-STAR

Alta G-STAR boğalar neler sunuyor?

• Genetik ilerlemenizi hızlandırmak için göze çarpan genomik kanıtlar

• Çeşitli genetik planlara veya özellik gereksinimlerine uyacak seçkin sıralamalar

• Progresif süt çiftliği ortamlarında performans göstermek için özel olarak seçilmişlerdir.

• Seçilmiş G-STAR'ların yüksek doğurganlık CONCEPT PLUS durumlarını doğrulayan gerçek gebelik kontrolü sonuçları vardır.

 

Her bir G-STAR boğa, üretim, sağlık ve konform açısından değerlendirilecek bir kıza sahip olmak için çok yeni ve çok genç. Ancak bu boğalardan bazıları, doğurganlıklarını uzun süredir bildiğimiz yetiştirme programlarına dâhil edilmiştir.

 

Bu baba doğurganlık verilerini ortak sürülerimizdeki gerçek DairyComp verilerinden topluyor ve analiz ediyoruz. Yeterince gözlem topladığımızda, gıpta ile bakılan yüksek doğurganlık CONCEPT PLUS unvanımızı yalnızca en verimli şekilde gebelik yaratan babalara veririz. CONCEPT PLUS tanımına sahip olmayan G-STAR boğalar ya gerçek doğurganlık verilerinin toplanması için çok yenidir ya da doğurganlık açısından ortalama bir seviyededir.

 

Elit genomik olarak kanıtlanmış G-STAR boğa serisinden seçim yapma durumu açıktır. Bu boğalar, dünyanın en ilerici ortamlarında performans göstermek üzere seçilmiştir ve sürünüzün genetik değerini hızlandırmak için en yüksek potansiyeli sağlarlar.