Alta COW WATCH

Alta COW WATCH ile geviş getirme, yeme ve aktiviteyi 7/24 izleyin.

Sadece kızışma algılamadan daha fazlası olan Alta COW WATCH, sürünüzün kızışmalarının, sağlığının ve refahının günün her saati izlendiğini bilerek içinizin rahat olmasını sağlar.

Hayvanlarınızın sağlığı ve refahı, doğurganlık sonuçları ve süt üretimiyle doğrudan ilişkilidir. Alta COW WATCH aktivite izleme sistemi, kızışmaları tespit etmenin yanı sıra, her bir hayvanın sağlığı ve iyiliği hakkında size bilgi veren sinyalleri otomatik olarak alır.

Alta COW WATCH, her ikisi de ineklerinizi ve düvelerinizi doğru zamanda yetiştirmenize yardımcı olmak için gerçek zamanlı kızışma algılama bilgileri sağlayan bacak veya boyun tasması seçeneklerinde mevcuttur. Alta COW WATCH boyun tasması ayrıca yem alımını izler, bacak tasması ise ayakta durma ve yatma süresini izler. Bu önlemler, ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarının erken tespitini sağlar, böylece süt üretiminin azalmasını ve ek tedavi maliyetlerini önlemek için proaktif olabilirsiniz.

Kızışmada olan veya daha fazla dikkat gerektiren hayvanlar hakkındaki güncellemeler ve uyarılar doğrudan akıllı telefonunuza, tabletinize ve / veya PC'nize gönderilir.

Alta COW WATCH, hayvan davranış yönetimi araştırmasını hamilelik yaratmaya ve repro yönetiminde deneyime odaklanarak birleştirir. Bu nedenle Alta COW WATCH, üreme yönetimini geliştirmeye ve inek sağlığını ve refahını sürekli olarak izlemeye odaklanmanız için en iyi seçimdir. Tüm bunlar güvenilir bir şirket tarafından sonuç veren kişilerle birlikte sağlanır.

Alta COW WATCH sürünüzün üreme performansını, hayvan sağlığını ve refahını iyileştirmek için aktivite monitörü olarak nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.